KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW S'OUVRE PROFESSIONAL REGULARNIE I ODBIERZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE W ATRAKCYJNEJ CENIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZABIEGI
DŁONIE I STOPY
Twarz, szyja, dekolt
Zabieg odmładzająco-liftingujący na bazie resweratrolu

Przyjemność dla ciała i duszy. Zabieg ICE WINE dostarczy wyjątkowe doznania, które będą widoczne na skórze już po wykonanym zabiegu. Najlepsze efekty będą zauważalne gdy zostanie przeprowadzony na cerze dojrzałej. Sprawi, że skóra będzie zregenerowana, ujędrniona i poprawi się jej sprężystość. Po całkowitym wchłonięciu produktów skóra jest odświeżona, odżywiona i napięta. Owal twarzy jest uniesiony pojawia się na niej efekt liftingu.

Zabieg antycellulitowy

Martwisz się skórką pomarańczową na udach, pośladkach lub innych częściach ciała? Zabieg BYE, BYE CELLULITE! pomoże Ci zniwelować wszelkie niedoskonałości skóry. Zaawansowana technologia ukryta w kosmetykach stworzonych specjalnie do walki z cellulitem oraz mezoterapia bezigłowa są doskonałym rozwiązaniem zabiegowym w salonach kosmetycznych. Rytuał sprawi, że skóra będzie bardziej napięta, widocznie gładsza i nawilżona. Pożegnaj spódnice maxi i wskocz w mini!

Wykorzystany sprzęt i program: Beauty Symphony - Peeling kawitacyjny z czerwonym światłem LED, Sonoforeza

Zabieg ujędrniający

Zapewnij skórze nawilżenie, a ona odwdzięczy się gładkością, miękkością i jędrnością! To zabieg, który doskonale wspiera warstwę hydrolipidową, odżywia skórę i wzmacnia ją. Ciesz się zgrabnym i pięknym ciałem w każdym wieku i o każdej porze roku. 

Wykorzystany sprzęt i program: Beauty Symphony - Mezoterapia bezigłowa, Program ujędrnianie